ایمپلنت Luna S کره جنوبی

  کمپانی شینهانگ در سال 1955 در شهر سئول کره جنوبی با هدف تولید ملزومات دندانپزشکی تاسیس گردید و همواره به عنوان برندی معتبر و با اصالت در زمینه دندانپزشکی در سراسر جهان شناخته شده است. این کمپانی، اولین و بزرگترین کمپانی دندانپزشکی در کره جنوبی می باشد که در حال حاضر تنوع کالایی بالغ بر 20 هزار محصول از جمله یونیت های دندانپزشکی، کیت های جراحی پیشرفته، ایمپلنت های دندانی، اتوکلاو و ... دارد. کمپانی شینهانگ اولین کمپانی تولیدکننده تجهیزات دندانپزشکی در کره جنوبی می باشد که موفق به کسب CE اتحادیه اروپا، شده است.
  شینهانگ سه سیستم ایمپلنتی با نام های Luna (بن لول اینترنال کانکشن)، Sola(بن لول اکسترنال کانکشن) و Stella(تیشو لول) دارد که در بین این سه لاین، فقط سیستم لونا در مارکت ایران موجود است و از سال 1390 وارادت آن توسط شرکت بنیان دندان ایرانیان انجام شده است. نسل اولیه فیکسچرهای لونا دارای سطح RBM بوده اما در سال 1397  وارادت نسل جدید فیکسچرهای لونا با سطح SLA Plus(S&E) با نام تجاری Luna S انجام شده و در حال حاضر فقط همین سیستم در ایران موجود است. 

  تصویر
  تاسیس، سال 1955
  تاسیس، سال 1955

  اولین کمپانی دنتال کره جنوبی
  اولین کمپانی دنتال کره جنوبی

  ساخت کره جنوبی
  ساخت کره جنوبی

  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا
  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا

  مزایا و ویژگی های فنی ایمپلنت لونا S کره جنوبی
  پرسش و پاسخ تخصصی ایمپلنت لونا S
  کامپتیبیلیتی به نوع و ابعاد هگز، زاویه مورس و همینطور طول پیچ و نوع و محدوده رزوه های آن ارتباط دارد. به طور معمول هیچ دو سیستمی با یکدیگر انطباق 100 ندارند و معمولا حداقل در یکی از این موارد با یکدیگر تفاوت دارند. کانکشن داخلی فیکسچرهای لونا S از نوع هگز است که در پلتفرم RP دارای هگز 2.5 و درپلتفرم NP (فیکسچر قطر 3.5) دارای هگز 2.1 بوده و زاویه مورس تیپر در هر دو پلتفرم 11 درجه است . فیکسچرهای لاین RP(رگولار) به صورت نسبی با اکثر سیستم های کره ای و لاین NP(قطر 3.5) با لاین مینی آستم کامپتیبیلیتی نسبی دارد
  دریل های این کیت جراحی برای فرآیند دریلینگ نیاز به دور موتور 1000 تا 1200 دور بر دقیقه دارند
  دریل های استاپر ثابت به این معنی است که در کیت به ازای هر قطر و هر ارتفاع فیکسچر یک دریل اختصاصی در کیت وجود دارد که این موضوع دو مزیت ایجاد میکند. اول طول عمر بالاتر کل کیت جراحی به خاطر تعداد بیشتر دریل ها و دوم راحتی پزشک و سرعت بیشتر در زمان جراحی با این نوع کیت ها می باشد.
  اباتمنت های زاویه دار برای فیکسچرها با پلتفرم NP و با قطر 4.5 در دو کاف متفاوت 2 و 4 در زوایای 15 درجه و 25 درجه ارائه شده است. برای پلتفرم RP با دو قطر 4.5 و 5.5 در دو کاف متفاوت 2 و 4 در زوایای 15 درجه و 25 درجه وجود دارد.
  خیر، کانکشن داخلی فیکسچرهای لونا S از نوع هگز است که سایز فیکسچر قطر 3.5 با پلتفرم NP دارای هگز 2.1 و در سایر سایزها با پلتفرم RP دارای هگز 2.5 است.
  این ویژگی موجب راحتی در کار با کیت جراحی می شود. دریل ها و محل قرارگیری آنها در کیت با رنگ های مشکی دریل های لیندرمن(قطر1.8/2.3)، قرمز(قطر 3.5)، آبی(قطر 4.0)، نارنجی(قطر 4.5)، سبز(قطر 5.0) و بنفش (قطر 6.0) کد گذاری شده است که این کد گذاری رنگی بر روی باکس های فیکسچرها نیز به همین شکل انجام شده است.
  همه چیز درباره ایمپلنت لونا اس (Luna S)

   

   

  پروتکل جراحی فیکسچرهای لونا اس(Luna S)

   

   

  کیت جراحی سیستم Luna S
  گفتگوی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین تیتانا
  سوالی دارید بپرسید، ما اینجائیم😊