معرفی کمپانی شینهانگ

   کمپانی شینهانگ در سال 1955 در شهر سئول کره جنوبی با هدف تولید ملزومات دندانپزشکی تاسیس گردید و همواره به عنوان برندی معتبر و با اصالت در زمینه دندانپزشکی در سراسر جهان شناخته شده است. این کمپانی، اولین و بزرگترین کمپانی دندانپزشکی در کره جنوبی می باشد که در حال حاضر تنوع کالایی بالغ بر 20 هزار محصول از جمله یونیت های دندانپزشکی، کیت های جراحی پیشرفته، ایمپلنت های دندانی، اتوکلاو و ... دارد. کمپانی شینهانگ اولین کمپانی تولیدکننده تجهیزان دندانپزشکی در کره جنوبی می باشد که موفق به کسب CE اتحادیه اروپا، شده است.
   شینهانگ سه سیستم ایمپلنتی با نام های Luna (بن لول اینترنال کانکشن)، Sola(بن لول اکسترنال کانکشن) و Stella(تیشو لول) دارد که در بین این سه لاین، فقط سیستم لونا در مارکت ایران موجود است و از سال 1390 وارادت آن توسط شرکت بنیان دندان ایرانیان انجام شده است. نسل اولیه فیکسچرهای لونا دارای سطح RBM بوده اما در سال 1397  وارادت نسل جدید فیکسچرهای لونا با سطح SLA Plus(S&E) با نام تجاری Luna S انجام شده و در حال حاضر فقط همین سیستم در ایران موجود است. 

   تصویر
   تاسیس، سال 1955

   تاسیس، سال 1955

   اولین کمپانی دنتال کره جنوبی

   اولین کمپانی دنتال کره جنوبی

   ساخت کره جنوبی

   ساخت کره جنوبی

   تاییده FDA آمریکا و CE اروپا

   تاییده FDA آمریکا و CE اروپا

   چرا ایمپلنت لونا را انتخاب کنیم؟

   سطح SLA Plus، تمیزتر از SLA

   سطح فیکسچر لونا S از نوع SLA Plus می باشد. این سطح، مشابه سطح SLAاست، با این تفاوت که پس از سندبلاست، جهت اطمینان از تمیزی سطح فیکسچر، طی 30 مرحله، شستشو و پاکسازی با اسیداچ و نیز اشعه UVانجام می شود. این پروسه باعث کاهش زمان اسئواینتگریشن و افزایش احتمال موفق ایمپلنت می گردد.

   طراحی بدنه سه گانه S Body Design

   یکسوم ابتدایی در ناحیه نک فیکسچر، فرم تیپرد داشته که فشار و استرس وارده به استخوان کرستال را به حداقل می رساند، پس از آن یکسوم میانی فرم سیلندریکال داشته که باعث ایجاد ثبات اولیه بالاتر فیکسچر می شود و در نهایت یکسوم پایانی فیکسچر فرم تیپرد دارد که باعث جای گذاری راحت تر ایمپلنت در استخوان و جلوگیری از ایجاد حرارت و تروما می شود.

   کانکشن هگز 2.5 و 2.1 با مورس 11 درجه

   کانشکن داخلی فیکسچرهای لونا S از نوع هگز است که سایز فیکسچر قطر 3.5 با پلتفرم NP دارای هگز 2.1 و در سایر سایزها با پلتفرم RP دارای هگز 2.5 است. زاویه مورس تیپر در هر دو پلتفرم 11 درجه است که موجب جوش محکم بین فیکسچر و اباتمنت و جلوگیری از اسکرولوزنینگ می شود.

   کیت فول استاپر User Friendly

   یکی از مزایای ایمپلنت لونا کیت بسیار کامل و یوزر فرندلی آن است. برای هر قطر و هر ارتفاع یک دریل استاپر ثابت در کیت جراحی وجود دارد. دریل ها از جنس تنگستن کارباید بوده که طول عمر بسیار بالایی دارد. همچنین دریل لیندرمن برای تمام سایزها 7 الی 15 میلی متر جهت اصلاح دایرکشن در کیت ارائه شده است.

   انتخابی عالی برای Immediate Implantation

   فیکسچر لونا S به دلیل فرم دیزاین مایکروسکوپی خود در بخش بدنه و رزوه ها، گزینه ی بسیار مناسبی برای کیس های امیدیت ایمپلنتیشن و امیدیت لودینگ می باشد. علاوه بر این سطح SLA Plus نیز در ادامه باعث تقویت سریعتر استخوان سازی اطراف ایمپلت می شود.

   فیکسچر Self-Tap با 3 لبه برنده

   فیکسچر لونا S دارای 3 لبه برنده(Cutting Edge) است که تا حدود نیمی از ارتفاع فیکسچر کشیده شده است و خاصیت سلف تپینگ را برای آن ایجاد میکند. این ساختار جایگذاری ایمپلنت در استخوان را ساده تر میکند و دیگر نیاز به دریل های تپینگ مشابه برخی سیستم ها وجود ندارد.

   کیت جراحی ایمپلنت به روش دیجیتال

   سیستم لونا S دارای کیت بسیار کامل و کارآمدی برای جراحی ایمپلنت به روش دیجیتال با استفاده از سرجیکال گاید است. علاوه بر این سیستم لونا دارای پریمیل اباتمنت نیز می باشد که برای ساخت اباتمنت های کاستومایز در روش دیجیتال مورد استفاده قرار میگیرد و به شما امکان انجام جراحی های One Day implant را می دهد.

   طراحی بی نقص درایورهای فیکسچر

   در طراحی درایورهای فیکسچر لونا S به جای اورینگ های پلاستیکی رایج در بعضی از سیستم ها، از فنرهای فلزی با دوامی استفاده شده است که باعث برقراری اتصال محکم و مطمئن مابین فیکسچر و درایور می گردد. به طوری که بعد از ایجاد گیر بین درایور و فیکسچر، طی حرکت تا حفره ایمپلنت به هیچ وجه از هم جدا نمیشود.

   طراحی بهینه رزوه های فیکسچر

   فرم خاص رزوه ابتدایی فیکسچر، به منظور کاهش تحلیل استخوان در استخوان کرستال طراحی شده است. طراحی رزومه ها در ناحیه استخوان کورتیکال دارای ضخامت کمتری می باشند که این امر در ثبات اولیه و عدم نیاز به اعمال تورک بیش از حد، در حین جاگذاری فیکسچر و در نتیجه حفظ استخوان کورتیکال نقش دارد.

   ویژگی های فنی و پروتکل جراحی فیکسچر لونا S

   فیکسچر و هیلینگ و کیت های جراحی لونا S

   2,495,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید
   490,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید
   35,000,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید

   انواع اباتمنت سیستم لونا S

   895,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید
   950,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید
   800,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید

   قطعات قالب گیری سیستم لونا S

   490,000تومان
   {OldPrice}
   {Balance}
   {FreeDeliveryProduct}
   انتخاب سایز و خرید