درباره تیتانا

  تیتانا یکی از محصولات بزرگ شرکت رایان نوژان طب پارس یا همون راینو هست که سال 96 تاسیس شد. ما از چند سال قبلتر از تاسیس راینو در عرض حدود 9 سال، طی همکاری با برندهای ایمپلنت متفاوت و بیش از هزاران دندانپزشک، درک مناسبی از مشکلات و محدودیت های موجود در ارتباط با خرید ایمپلنت های دندانی داشتیم و تمام تلاش خودمونو به کار بستیم تا بتونیم در قالب یک وب سایت فروش آنلاین بخش زیادی از این مشکلات رو برطرف کنیم. 

  حتما شما زمان خرید ایمپلنت برای کلینیک یا مطبتون با این موضوع مواجه شدید که امکان دسترسی آنلاین به قیمت ها و آفرها و شرایط فروش همه ی سیستم های ایمپلنت موجود در مارکت ایران خیلی کار سختیه و یه جورایی نشدنیه، یا باید زمان زیادی بذارید و با تک تک شرکت ها تماس بگیرید یا اینکه از دوستانتون بپرسید که احتمالا اون ها هم اطلاعاتشون محدوده و یا اینکه اگه کنگره ای باشه حضوری برید و تا جایی که میشه سیستم های ایمپلنت رو با هم مقایسه کنید. چون اینکار سختیه احتمالا از خیرش گذشتیدو با همون اطلاعات محدود خرید کردید.

  مشکل دیگه اینکه معمولا تو مطب یا کلینیکتون نیاز دارید چند سیستم مختلف ایمپلنت داشته باشید تا بتونید بر اساس نیاز بیمارانتون بهترین گزینه رو براشون کار کنید. وقتی 3 تا 5 سیستم ایمپلنت تو مطبتون دارید ینی باید با همین تعداد شرکت در تعامل برای سفارش کالا، پرداخت پول و چک، تسویه حساب و ... باشید که کنترل روی این پروسه وقت گیر و سخت و پر از اشتباهه. غیر ازین برای اینکه از هر شرکت بتونید آفر خوبی بگیرید باید حجم قابل توجهی خرید کنید و برای تعداد زیادتر سیستم های مطب اینکار خیلی سخت میشه و سرمایه زیادی از شما رو درگیر میکنه. از طرفی شرکت ها معمولا پکیج های آماده ای دارند که ممکنه از نظر تعداد و نوع کالا دقیقا چیزی نباشه که شما نیاز دارید و همیشه اختصاصی کردن پکیج شدنی نیست یا حداقل کار سختیه.

  ما اینجا در تیتانا، تمام این مشکلات رو حل کردیم تا شما بتونید با چشم باز و با اطلاعات کامل بهترین خریدو داشته باشید. ما به همه شما دندانپزشکان و مدیران کلینیک های دندانپزشکی متعهد می شویم تا هر روز، مثل روز اول، با چشمان باز تمامی مشکلات و موانع و محدودیت های سیستم فروش سنتی رو با راه حل های سریع، راحت و آسان به شکل آنلاین برطرف کنیم. 

  خدمات ویژه تیتانا
  امکان خرید اقساطی و لیزینگی
  امکان خرید اقساطی و لیزینگی

  امکان خرید اقساطی از تیتانا بین 2 تا 6 ماه با چک صیادی

  گارانتی ایمپلنت بی قید و شرط
  گارانتی ایمپلنت بی قید و شرط

  گارانتی بی قید و شرط ایمپلنت فیلر و آنستریل بدون محدودیت تعداد

  تعویض نامحدود کالا
  تعویض نامحدود کالا

  امکان تعویض با سایر قطعات موجود در سایت به صورت نامحدود

  شارژ کیف پول توسط بیماران
  شارژ کیف پول توسط بیماران

  امکان شارژ کیف پول مشتریان، توسط بیماران یا افراد ثالث

  آموزش کار با سیستم ایمپلنت
  آموزش کار با سیستم ایمپلنت

  ارائه فیلم های آموزشی کاربری سیستم ایمپلنت برای دندانپزشک و نرس

  ارسال اکسپرس رایگان
  ارسال اکسپرس رایگان

  ارسال رایگان تمامی سفارشات بین 1 تا 3 روز کاری در سراسر کشور

  دسترسی آنلاین به صورتحساب
  دسترسی آنلاین به صورتحساب

  دسترسی به آمار پرداختی ها و کالاهای خریداری شده، تعویضی یا مرجوعی

  پشتیبانی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین

  پشتیبانی آنلاین 24 ساعته کارشناسان تیتانا

  تنوع بینظیری از انواع قطعات و کیت های جراحی و پروتز

  برترین سیستم های ایمپلنت مارکت ایران

  9
  تعداد برندهای ایمپلنت
  29
  تعداد سیستم های ایمپلنت
  1369
  تعداد کدکالاها
  گفتگوی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین تیتانا
  سوالی دارید بپرسید، ما اینجائیم😊