خرید اقساطی ایمپلنت از تیتانا


  شاید فکر کنید خرید اقساطی از یک فروشگاه آنلاین کار پیچیده و سختیه. شاید ... 

  اما تو تیتانا داستان فرق داره. با 6 کلیک، تو 6 دقیقه، تا 4 ماه اقساط بدون سود از تیتانا خرید کنید. 

  بریم ببینیم چطوری؟!

   

  مزایای خرید اقساطی ایمپلنت از تیتانا
  بدون سود و کارمزد
  بدون سود و کارمزد

  کاملا آنلاین در کمتر از 6 دقیقه
  کاملا آنلاین در کمتر از 6 دقیقه

  بازپرداخت 1 الی 5 ماه
  بازپرداخت 1 الی 5 ماه

  از 50 تا 500 میلیون تومان
  از 50 تا 500 میلیون تومان

  پرداخت با چک صیادی
  پرداخت با چک صیادی

  امکان خرید از تمامی محصولات سایت
  امکان خرید از تمامی محصولات سایت

  مراحل خرید اقساطی از تیتانا

  6 دقیقه وقت دارید؟
  همین الان تا 300 میلیون تومان اعتبار خرید
  با اقساط 4 ماهه بدون سود دریافت کنید …

   

  6 دقیقه وقت دارید؟
  همین الان تا 300 میلیون تومان اعتبار خرید با اقساط 4 ماهه بدون سود دریافت کنید ...
   

  سوالات متداول خرید اقساطی از تیتانا
  این تسهیلات بدون سود است.
  در حال حاضر این امکان فقط برای دندانپزشکان فراهم شده است. داشتن چک صیادی جدید با وضعیت سفید و به نام دندانپزشک خریدار، جزو الزامات دریافت تسهیلات می باشد.
  این تسهیلات از 50 تا 500 میلیون تومان و بازه بازپرداخت 1 الی 4 ماه است.
  به ازای هر میزان اعتبار مورد نیاز، 30 الی 40 درصد مبلغ به عنوان پیش پرداخت و آنلاین پرداخت شده و مبلغ باقی مانده در قالب چک های ماهانه توسط متقاضی پرداخت می شود.
  به طور کلی درخواست تسهیلات همزمان وجود ندارد، فقط در حالت خاص چنانچه در بازه مدت اقساط شما رتبه شما در باشگاه مشتریان ارتقاء پیدا کرده و سقف دریافت تسهیلات شما افزایش یابد به میزان ما به التفاوت می توانید مجدد تسهیلات دریافت نمائید.
  سقف تسهیلات و بازه زمانی بازپرداخت بر اساس رتبه شما در باشگاه مشتریان تعیین می شود. با افزایش تراکنش و نیز فعالیت در سایت میتوانید رتبه خود را در باشگاه ارتقاء بدهید و از تسهیلات مناسبتری بهره مند شوید.
  شما میتوانید از "پروفایل کاربری" خود بخش "درخواست خرید اقساطی" نسبت به ثبت درخواست اقدام نمائید. در صورتی که در سایت لاگین هستید ازین لینک استفاده کنید. https://www.titana.ir/UserInstallment
  اعتبارسنجی در موارد زیر انجام خواهد شد: 1. مطابقت کد نظام پزشکی با کد ملی و نام و نام خانوادگی بر اساس استعلام آنلاین از سایت نظام پزشکی 2. استعلام وضعیت سفیدی چک از سامانه صیاد
  از زمانی که پیش پرداخت خود را آنلاین پرداخت کنید اولین چک شما از 1 ماه و 1 هفته بعد شروع می شود. یک هفته زمان اضافه، به منظور زمان ارسال چک ها توسط شما تا رسیدن به دست تیتانا و نیز رسیدن سفارش به دست شما در نظر گرفته شده است.
  پس از واریز پیش پرداخت و ثبت چک ها در سامانه صیاد و تکمیل مرحله در پروفایل کاربری بلافاصله کیف پول شما شارژ می شود و میتوانید خرید خود را نهایی کنید.
  در صورتی که از روش خرید اقساطی خرید انجام دهید، سفارشات شما بلافاصله پردازش و آماده ارسال قرار میگیرد. به محض دریافت چک های شما توسط تیتانا بلافاصله سفارش مربوطه برای شما ارسال خواهد شد.
  تمام پروسه درخواست خرید اقساطی به صورت آنلاین انجام می شود و صحت اطلاعات وارد شده با استفاده از استعلام از سامانه نظام پزشکی و سامانه صیاد به صورت آنلاین و در لحظه انجام می شود. در صورت عدم مشکل، از شروع ثبت درخواست تا شارژ حساب شما حدود 6 دقیقه زمان خواهد برد.
  بله، در صورت انصراف از خرید اقساطی مبالغ پیش پرداخت و چک های شما بدون هیچ کسوراتی به شما مستردد می شود.
  پس از ثبت چک ها در سامانه صیاد و زدن تکمیل مرحله، سایت با استعلام از سامانه صیاد، صحت ثبت اطلاعات چک(مبلغ و تاریخ) و نیز مطابقت صادرکننده چک با کد ملی شما را بررسی میکند و در صورت مغایرت به مرحله بعدی نخواهد رفت. همچنین چک های دارای مشکل ثبت شما عدم تایید می شود که بتوانید مجدد آن را به صورت صحیح ثبت نمائید.
  گفتگوی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین تیتانا
  سوالی دارید بپرسید، ما اینجائیم😊