.
  .

  ایمپلنت بایوجنسیس(G.Diff) کره جنوبی


  ایمپلنت های کره ای در سال های اخیر با پیشرفت سریع و باورنکردنی خود توانسته اند بزرگترین سهم تولید ایمپلنت های دندانی در جهان را از آن خود کنند. یکی از این کمپانی ها، کمپانی ACH Medical کره جنوبی است که در سال 2008 اقدام به طراحی و تولید ایمپلنت های دندانی نمود. این کمپانی در ابتدا ایمپلنت های خود را با برند بایوجنسیس(Biogenesis)  تولید و به مارکت جهانی عرضه کرد. در ایران نیز در ابتدا این ایمپلنت با همین نام وارد بازار گردید. در سال 2019 کمپانی با انجام بهینه سازی در سطح و دیزاین فیکسچر، با تغییر برند محصول خود به جی دیف (G.Diff) آن را تولید و عرضه نمود. پس اگر به تازگی برند جی دیف به گوشتان خورده باید بدانید که این ایمپلنت، سیستم جدیدی نیست و دارای سابقه فالوآپ 15 ساله است.
  این کمپانی دارای سه لاین فیکسچر بوده که هر سه لاین آن بن لول می باشد. این سه لاین شامل فیکسچرهای بن لول کانوشنال(IBT)، فیکسچرهای مینی با قطر 3 میلی متر(IBmini) و نیز شورت ایمپلنت با نام اسپشیال می باشد.

  تاسیس، سال 2008
  تاسیس، سال 2008

  ساخت کره جنوبی
  ساخت کره جنوبی

  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا
  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا

  مزایا و ویژگی های فنی ایمپلنت بایوجنسیس(G.Diff) کره جنوبی
  پرسش و پاسخ تخصصی بایوجنسیس(G.Diff)
  سیستم جی دیف سه نوع کیت جراحی "کیت رگولار"، "فول کیت" و "کیت ادونس" ارائه کرده است. که برای جراحی و پروتز تمامی فیکسچرهای جی دیف میتوانید از هر یک از این کیت ها استفاده نمائید.
  کامپتیبیلیتی به نوع و ابعاد هگز، زاویه مورس و همینطور طول پیچ و نوع و محدوده رزوه های آن ارتباط دارد. به طور معمول هیچ دو سیستمی با یکدیگر انطباق 100 ندارند و معمولا حداقل در یکی از این موارد با یکدیگر تفاوت دارند. سیستم جی دیف در لاین رگولار دارای کانکشن هگز 2.5 با مورس 11 درجه(آبی) بوده که به صورت نسبی با اکثر سیستم های کره ای کامپتیبل می باشد. فقط فیکسچر لاین مینی جی دیف با کانکشن هگز 1.7 با مورس 11 درجه(سبز) با سیستم دیگری کامپتیبل نمی باشد.
  دریل های این کیت جراحی برای فرآیند دریلینگ نیاز به دور موتور 800 تا 1200 دور بر دقیقه دارند.
  در کیت رگولار و کیت فول سیستم جی دیف "استاپرهای متحرک" برای هر قطر و ارتفاع وجود دارد. اما در کیت پیشرفته جی دیف تمامی دریل ها از نوع استاپر ثابت می باشند. که این مزیت باعث می شود شما در حین جراحی برای اطمینان از عمق دریل کردن، بدون صدمه احتمالی به بافت‌های حساس، از این دریل ها استفاده نمائید.
  اباتمنت های زاویه دار برای فیکسچرهای بن لول لاین های رگولار ، مینی و شورت سیستم جی دیف با زاویه 15و 25 درجه وجود دارد.
  به طور کلی لاین بن لول رگولار و شورت فیکسچر های جی دیف با هگز 2.5 با مورس 11 درجه(آبی) دارای کانکشن یکسان بوده و لاین مینی این سیستم(فیکسچر با قطر 3 میلی متر) با هگز 1.7 دارای مورس 11 درجه (سبز)، کانکشن متفاوتی هستند.
  همه چیز درباره ایمپلنت بایوجنسیس(G.Diff)

   

   

  ویژگی های فنی ایمپلنت بایوجنسیس(G.Diff)

   

   

  پروسه جراحی فیکسچر بایوجنسیس(G.Diff)
  گفتگوی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین تیتانا
  سوالی دارید بپرسید، ما اینجائیم😊