.

  ایمپلنت Bredent آلمان

  کمپانی بردنت(Bredent)، یکی از با سابقه ترین تولیدکنندگان حوزه دندانپزشکی در آلمان بوده که از سال 1974 در زمینه طراحی و تولید  تجهیزات،‌ ابزار و مواد لابراتواری-پروتزی فعالیت دارد. این کمپانی در سال 2004 تولید ایمپلنت‌های دندانی خود را در خط تولید پیشرفته خود در شهر سندن(Senden) آلمان آغاز نمود. بردنت طیف گسترده و متنوعی از ایمپلنت‌های دندانی را تولید و عرضه می‌کند. در حال حاضر این سیستم با فیکسچرهای کانوشنال با چهار لاینBlueSky  ، NarrowSky، CopaSky و Sky Classic و فیکسچرهای اولترا شورت کوپا (Copa Ultra Short) با ارتفاع 5.2 میلی متر در مارکت ایران عرضه می شود. غیر ازین لاینها، دو لاین دیگر با نام Mini(فیکسچرهای وان پیس فوق باریک) و  White(ایمپلنت با جنس زیرکنیا) نیز جزو تولیدات این کمپانی بوده که در فعلا در مارکت ایران ارائه نشده است.
  کیفیت عالی و منحصر به فرد فیکسچرها، قطعات پروتزی و کیت‌ چند منظوره بردنت در نتیجه تولید با پشتوانه ســـال‌ها تحقیق و‌ توســــعه و تست‌های بالینی و آزمایشگاهی است و همین امر، ایمپلنت بردنت را به یکی از قابل اعتمادترین سیستم‌های ایمپلنت دنیا با نرخ موفقیت 99 درصد تبدیل کرده است. شرکت آداک راد در ایران تنها نمایندگی انحصاری محصولات Bredent می باشد که از سال 1397 وارد کننده ایمپلنت و تجهیزات پروتزی این برند می‌باشد.

  ویدئو
  تاسیس، سال 2003
  تاسیس، سال 2003

  تائیدیه Clean Implant
  تائیدیه Clean Implant

  ساخت آلمان
  ساخت آلمان

  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا
  تاییده FDA آمریکا و CE اروپا

  مزایا و ویژگی های فنی ایمپلنت بردنت(Bredent) آلمان
  پرسش و پاسخ تخصصی بردنت
  بله. شما با کیت جراحی اصلی سیستم که میتوانید هم فیکسچرهای بلو اسکای و نرواسکای و اسکای کلاسیک و همینطور کوپا را کار کنید.
  این ویژگی موجب راحتی در کار با کیت جراحی می شود. دریل ها و محل قرارگیری آنها در کیت با رنگ های نارنجی(قطر 3.5) لاین نرو اسکای قرمز(قطر 4.0)، مشکی(قطر 4.5)، آبی(قطر 5.0)، بنفش(قطر 6.0) در لاین کوپا اسکای کدگذاری شده است و در لاین بلو اسکای هم قطر 3.5 پلتفرم رگولار داشته و بارنگ زرد کد گذاری شده ، قرمز(قطر 4.0)، مشکی(قطر 4.5)، آبی(قطر 5.5)،و لاین اسکای کلاسیک نیز از این روند تبعیت میکند.که این کدگذاری رنگی بر روی باکس های فیکسچرها نیز به همین شکل انجام شده است.
  ایمپلنت بردنت هم مانند اکثر سیستم های آلمانی به دلیل ساختار پیچیده در کانکشن با هیچ سیستمی کامپتیل نیست.
  در فیکسچر های کوپا خیر اما در فیکسچر بلواسکای و نرو اسکای، طراحی میکروترید در قسمت فوقانی آن باعث افزایش سطح فیکسچر در ناحیه کرستال و کاهش میزان استرس و فشار وارد به استخوان و در نتیجه کاهش بن لاست در این ناحیه می شود.
  دریل های این کیت جراحی از نسل جدید دریل ها هستند که نیاز به دور بالا برای فرآیند دریلینگ ندارند. دور مورد نیاز 800 تا 1000 دور بر دقیقه (rpm) برای دو دریل اولیه و 300 دور بر دقیقه (rpm) برای بقیه دریل ها، که این مزیت سبب می شود علاوه بر جلوگیری از ایجاد حرارت زیاد و تروما، استخوان اتوژنیک نیز به طور مناسبی قابل برداشت و استفاده باشد.
  کیت سیستم بردنت شامل استاپرهای متحرک برای هر قطر و ارتفاعی می باشد. که این مزیت باعث میشود شما در حین جراحی با اطمینان از عمق دریل کردن بدون صدمه احتمالی به بافت‌های حساس ، می توان از آن ها استفاده نمائید.
  اباتمنت های زاویه دار برای فیکسچرهای پلتفرم های BlueSky ، NarrowSKY ، CopaSky و فیکسچر شورت کوپا اسکای بردنت با زاویه 15و 25 درجه وجود دارد.
  کانکشن داخلی فیکسچرهای بردنت با پتنت اختصاصی Torx نامیده می شود. فیکسچرهای لاین بلواسکای و نرواسکای دارای کانکشن Parallel Torx بوده اما فیکسچرهای لاین کوپا اسکای در 1.3 میلی متری ابتدایی دارای کانکشن کونیکال با مورس تیپر 23 درجه و پس از آن به صورت Parallel Torx ادامه پیدا میکند. بنابراین کانکشن لاین کوپا با کانکشن لاین های بلو و کلاسیک و نرو متفاوت است.
  کانکشن داخلی فیکسچر های بلو اسکای و نرو اسکای کاملا مشابه است اما فیکسچرهای بلو اسکای دارای پلتفرم Regular و فیکسچرهای نرو اسکای دارای پلتفرم Narrow هستند. با این حال این پلتفرم ارتباطی به کانکشن داخلی فیکسچر نداشته و صرفا به اندازه قطر بیرونی فیکسچر در قسمت فوقانی آن اشاره دارد.
  به دلیل تفاوت در پلتفرم فیکسچرها در این دو لاین، تمامی قطعات پروتزی لاین Narrow برای همه فیکسچرهای بردنت قابل استفاده است اما قطعات پروتزی لاین Regular فقط برای فیکسچرهای لاین رگولار قابل استفاده بوده و برای فیکسچرهای نرو با قطر 3.5 مطابقت ندارد.
  همه چیز درباره ایمپلنت بردنت(Bredent)
  گفتگوی آنلاین
  پشتیبانی آنلاین تیتانا
  سوالی دارید بپرسید، ما اینجائیم😊